Warunki

Szybko i bez ryzyka

Tym co skłania wielu klientów do skorzystania z oferty serwisu formularz1.pl jest możliwość otrzymania szybkiej pożyczki na jasnych zasadach. O przebiegu procesu udzielania pożyczki, nasi klienci mogą przeczytać w regulaminie na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo polegające na uczciwych zasadach współpracy. Korzystanie z naszego serwisu nie wiąże się z ukrytymi kosztami. Czas oczekiwania na pożyczkę jest w większości wypadków bardzo krótki. Po aplikacji do dowolnego pożyczkodawcy wypełniają Państwo formularz dostępny na naszej stronie, a następnie oczekują na wynik procesu weryfikacyjnego, który w wielu wypadkach trwa nie więcej niż kilkanaście minut. Po wystawieniu pozytywnej opinii niemal natychmiast wypłacany jest przelew.

Dyskretnie i bezpiecznie

Serwis formularz1.pl gwarantuje swoim klientom dyskretną i bezpieczną transakcję. Pow wybraniu danego pożyczkodawcy wypełniają Państwo formularz z naszej strony internetowej. Wymagamy podania jedynie takich informacji, które są potrzebne do udzielenia pożyczki i wymagane przez pożyczkodawcę, z którym Państwo współpracują. Nie wykorzystujemy danych, w których posiadaniu znaleźliśmy się do żadnych innych celów ponad te, które jasno określone są w regulaminie, dlatego nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. Nad bezpieczeństwem naszego serwisu czuwają doświadczeni specjaliści, co sprawia, że nie istnieje ryzyko włamania i kradzieży powierzonych nam danych. Dzięki współpracy z naszą firmą zwiększają Państwo szansę na otrzymanie pożyczki w krótkim czasie, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zawsze możesz się rozmyślić

Klient, który decyduje się na wzięcie pożyczki w firmie pozabankowej powinien być świadomy swoich praw. Jednym z nich jest niewątpliwie prawo do odstąpienia o umowy o pożyczkę w okresie do czternastu dni od momentu jej podpisania. Klient nie jest zobowiązany do tłumaczenia się z motywów swojej decyzji. Jest to szczególnie ważne udogodnienie, które pozwala klientom firm pożyczkowych czuć się bezpiecznie. Jeżeli w ciągu dwóch tygodni nasza sytuacja znacznie się zmieni i uznamy, że pożyczka nie jest nam już potrzebna, możemy z niej zrezygnować. Cała procedura, która opisuje jak przebiega proces odstąpienia od umowy o pożyczkę jest dostępna w regulaminie naszego pożyczkodawcy.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Nawet najbardziej rzetelny klient może z dnia na dzień znaleźć się w trudnej sytuacji, która uniemożliwi mu spłatę pożyczki w terminie. Firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek przygotowane są również na takie ewentualności. Pamiętajmy, że niespłacenie pożyczki w terminie to dla nas dodatkowe koszty – zostaniemy obciążeni karnymi odsetkami. Jeżeli jednak poprosimy naszego pożyczkodawcę o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, zwiększamy swoje szanse, żeby wyjść z kryzysowej sytuacji bez szwanku. Cały proces ubiegania się o przedłużenie terminu spłaty naszego zobowiązanie jest indywidualny dla danego pożyczkodawcy, a więcej informacji o całej procedurze z nim związanej znajdziemy w regulaminie firmy pożyczkowej, z którą podpisaliśmy umowę.

Niespłacenie pożyczki

Każda poważna osoba przed wzięciem pożyczki dokładnie zastanawia się, czy zaciąganie zobowiązania finansowego jest rzeczywiście konieczne. Warto szczerze sobie odpowiedzieć, czy będziemy w stanie nasze zobowiązanie spłacić w terminie. Jeżeli nasza sytuacja finansowa nie jest jeszcze stabilna, być może lepiej jest odłożyć decyzję o pożyczce na bardziej sprzyjający okres. Jeżeli decydujemy się pożyczyć pieniądze powinniśmy być w pełni świadomi wszystkich konsekwencji jakie poniesiemy, jeżeli nie uda się nam jej spłacić. Niespłacenie pożyczki to przede wszystkim dodatkowe obciążenia finansowe. Firma pozabankowa będzie chciała odzyskać swoje pieniądze i podejmie niezbędne w tym celu kroki. Ściąganie długu wiąże się jednak z dodatkowymi kosztami, którymi to my zostaniemy obciążeni.

  1. Aplikacja
  2. Weryfikacja
  3. Szybki przelew