Jak to działa?

Skorzystanie z oferty firmy 1formularz.pl pozwala Państwu na otrzymanie pożyczki gotówkowej w ekspresowym tempie. Cały proces ubiegania się o pożyczkę składa się z trzech banalnie prostych etapów. Pierwszym z nich jest aplikacja do wybranego pożyczkodawcy, drugim procedura weryfikacyjna, trzeci – najprzyjemniejszy etap to przelew środków na nasze konto bankowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej.

Jeżeli potrzebujemy pieniędzy, zastanówmy się czy rzeczywiście nasz cel nie może poczekać. Jeżeli jest dla nas bardzo ważny, zastanówmy się jaka dokładnie kwota jest nam potrzebna i w jakim czasie jesteśmy w stanie spłacić nasze zobowiązanie. Następnie prześledźmy oferty firm pożyczkowych i wybierzmy tę, która wydaje się w naszym przypadku najkorzystniejsza. Kolejnym krokiem jest aplikacja do wybranego pożyczkodawcy. Po złożeniu wniosku większość firm pożyczkowych będzie wymagało od nas autoryzacji. Odbywa się to najczęściej poprzez przelew minimalnej kwoty na konto bankowe pożyczkodawcy.

Kiedy proces aplikacji jest już za nami, pora na weryfikację. W tym celu wypełniamy formularz, który dostępny jest na stronie 1formularz.pl. Podajemy w nim dane osobowe, których wymaga nasz pożyczkodawca, jednocześnie nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo naszych informacji. Firma 1formularz.pl gwarantuje nam całkowitą poufność i dyskrecję. Zazwyczaj podajemy nasze dane osobowe: imię i nazwisko, numer PESEL (dopuszczalny jest także numer innego dokumentu poświadczającego naszą tożsamość, często jesteśmy zobowiązani podać również adres, informacje o stałym zatrudnieniu i pozytywnej historii kredytowej, numer telefonu oraz numer konta bankowego, na który ma zostać przelana pożyczka. Sam proces weryfikacji nie trwa długo. Jeżeli złożymy formularz w dni pracujące, możemy liczyć na jego rozpatrzenie nawet w ciągu kilkunastu minut. Od momentu otrzymania pozytywnej decyzji do chwili, kiedy pieniądze znajdą się na naszym koncie nie mija najczęściej więcej niż kilka godzin.

Ostatnim etapem jest szybki przelew na konto. Klienci korzystający z naszej oferty nie muszą czekać zazwyczaj dłużej niż kilka godzin. Wszystko jednak zależy od dnia. Jeżeli przed nami weekend lub święto, będziemy czekali nieco dłużej

Oferty firm pożyczkowych są wybierane znacznie częściej niż oferty banków. Dzieje się tak z wielu powodów. Większość klientów chce otrzymać pieniądze szybko, a tylko pożyczka w firmie pozabankowej nam to gwarantuje. Firmy pożyczkowe nie prowadzą tak rygorystycznej weryfikacji swoich klientów jak banki, które związane są prawem bankowym, dlatego są w stanie pożyczyć pieniądze większej ilości klientów. Należy zdawać sobie sprawę, że pożyczki w firmach pozabankowych są wyżej oprocentowane. Firma ponosi większe ryzyko niż bank dlatego stara się zabezpieczyć. Pomimo, że oprocentowanie jest wyższe, kwoty pożyczek są zazwyczaj niższe, a czas spłaty krótszy, co sprawia, że korzystanie z szybkich pożyczek nie jest wielkim obciążeniem.

  1. Aplikacja
  2. Weryfikacja
  3. Szybki przelew