FAQ

 • Co to jest pożyczka gotówkowa?

  Pożyczka gotówkowa jest to pożyczka oferowana na krótki termin pożyczkobiorcy przez pożyczkodawcę. Tego rodzaju pożyczka oparta jest na stosownej umowie, w której pożyczkodawca zobowiązuje się do wypłacenia pożyczkobiorcy określonej sumy pieniędzy na wskazany czasu. Pożyczkobiorca z kolei zobowiązuje się do spłaty tego zobowiązania, a ponadto godzi się na dodatkowe koszty w postaci prowizji, czy ewentualnych odsetek za przekroczenie terminu spłaty. Pożyczki gotówkowe cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród klientów, a to dlatego, że są one zazwyczaj wypłacane w ekspresowym tempie. Żeby otrzymać pożyczkę należy aplikować do danego pożyczkodawcy, następnie przystąpić do procedury weryfikacyjnej prowadzonej przez firmę 1formularz.pl, po czym czekać na szybki przelew.

 • Ile kosztuje skorzystanie z usług serwisu 1formularz.pl?

  Serwis 1formularz nie pobiera od swoich klientów żadnych opłat. Warunki współpracy z nami są szczegółowo określone w naszym regulaminie, dlatego zachęcamy, żeby się z nim zapoznać.

 • Jaką kwotę można pożyczyć?

  Firmy pożyczkowe oferują swoim klientom kwoty wahające się od kilkuset złotych do kilku, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Każda firma indywidualnie ustala te kwestie, dlatego przed aplikacją należy zapoznać się ze szczegółowym cennikiem pożyczkodawcy.

 • Na jak długo można otrzymać pożyczkę?

  Czas ten test ustalany indywidualnie. Często waha się od kilku dni do kilkunastu miesięcy. Warto pamiętać, że istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki w kryzysowych sytuacjach.

 • W jaki sposób otrzymam pożyczkę?

  Pożyczka jest przez większość firm pożyczkowych wypłacana przelewem na konto bankowe. Jeżeli klient pozytywnie przejdzie proces weryfikacji, często nie musi czekać na pieniądze dłużej niż kilka godzin. Pamiętajmy jednak, że istnieją odstępstwa od tej reguły – jeżeli przed nami weekend albo święto, będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Jak wszędzie zdarzają się sytuacje, które opóźniją cały proces, jednak są one marginalne.

 • Jakie wymagania powinienem spełnić, żeby przyznano mi pożyczkę?

  Klient, który zamierza ubiegać się o pożyczkę, musi mieć spełnione określone wymagania. Są one niezbędnym zabezpieczeniem dla pożyczkodawcy, który musi mieć podstawy przypuszczać, że otrzyma pożyczone pieniądze. Wymagania stosowane przez firmy pożyczkowe to między innymi wiek – trzeba mieć ukończone przynajmniej osiemnaście lat. Wymagane jest obywatelstwo polskie. Ogromna większość pożyczkodawców oczekuje potwierdzenia stałych źródeł dochodu.

 • Czy dane podane w serwisie 1formularz.pl są bezpieczne?

  Serwis 1formularz.pl gwarantuje, że wszystkie informacje podawane przez klientów są w pełni bezpieczne. Serwis wymaga podania jedynie tych danych, które są niezbędne do udzielenia pożyczki i wykorzystuje je jedynie w sposób określony regulaminem. Firma przykłada szczególną wagę do bezpieczeństwa, dlatego klienci nie muszą się obawiać o sytuacje, w których dane zostałyby skradzione.

 • Ile trzeba czekać na udzielenie pożyczki?

  Firmy pozabankowe słyną z ekspresowego udzielania pożyczek. W wielu wypadkach od momentu aplikacji o pożyczkę do wypłacenia pieniędzy na nasze konto nie mija więcej niż zaledwie kilka godzin. Musimy jednak wzięć poprawkę na weekendy i święta, należy również pamiętać, że każdy bank ma inne terminy realizacji przelewów.

 • W jaki sposób sprawdzić jaką kwotę należy spłacić?

  Jest to bardzo proste. Wszelkie niezbędne informacje zawarte są w umowie, którą podpisaliśmy z naszym pożyczkodawcą. Jeżeli mamy wątpliwości, skonsultujmy się z naszą firmą pożyczkową. Ważne jest, żeby spłacać raty pożyczki w terminie. Jeżeli przekroczymy ten termin, musimy się liczyć z karnymi odsetkami, które zwiększają koszty naszej pożyczki.

 • Co się stanie, jeżeli z jakichś powodów nie będę w stanie spłacić pożyczki w terminie?

  Kiedy decydujemy się na wzięcie pożyczki, powinniśmy zrobić co w naszej mocy, żeby spłacić ją w terminie. Nigdy jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji, które się nam przytrafiają. Jeżeli z jakichś przyczyn nie jesteśmy spłacić naszego zobowiązania finansowego w terminie, mamy szansę uniknąć karnych odsetek. Powinniśmy niezwłocznie skontaktować się z naszym pożyczkodawcą i poprosić o przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Większość firm pożyczkowych stara się rozwiązywać takie sytuacje na korzyść swoich klientów.

 • Jakie dane powinna podać osoba, która chce otrzymać pożyczkę?

  Musimy podać nasze dane osobowe, czyli imię, nazwisko, PESEL, adres, numer konta bankowego, telefon do kontaktu. Wiele firm pożyczkowych wymaga potwierdzenia stałego źródła dochodu i pozytywnej historii kredytowej.

 • Czy w tym samym czasie można otrzymać więcej pożyczek?

  Niektórzy klienci są w stanie wynegocjować więcej pożyczek w tym samym czasie. Tak naprawdę każda tego sytuacja rozpatrywana jest indywidualnie. Jeżeli nasza pożyczka nie wyczerpała limitu pożyczkodawcy, który nam jej udzielił, możliwe jest udzielenie nam kolejnej pożyczki.

 • Czy klient ma możliwość spłacenia pożyczki przed czasem?

  Niekiedy zdarzają się nam sytuacje, kiedy bierzemy pożyczkę, a w międzyczasie nasza sytuacja finansowa znacząco się poprawia. Powinniśmy zdawać sobie sprawę, że w takich chwilach najkorzystniejszym dla nas rozwiązaniem jest spłacenie pożyczki przed czasem. Jest to jak najbardziej możliwe i powinniśmy zapytać o taką ewentualność firmę pożyczkową, z którą współpracujemy. Cała procedura jest szczegółowo opisana w regulaminie. Spłacenie naszych zobowiązań finansowych jest rozwiązaniem korzystnym zarówno dla naszej psychiki – każda pożyczka wiąże się z mniejszym lub większym stresem, jak i dla naszego portfela – spłata przez czasem pozwala na obniżenie ostatecznych kosztów pożyczki, niezależnie od tego, czy ponieśliśmy je wcześniej.

 • Czy możliwe jest zaciągnięcie pożyczki w przypadku niespłaconego kredytu w banku lub innej instytucji?

  Zdarzają się sytuacje, kiedy pożyczkę otrzymują klienci, którzy mają inne zobowiązania finansowe. Wszystko zależy tu od oceny naszych możliwości przez danego pożyczkodawcę. Jeżeli uzna on, że mamy realne szanse na spłatę pożyczki, to pomimo naszego kredytu w banku zostanie nam ona przyznana.

 • Co w przypadku kiedy klient ma dodatkowe pytania?

  Jeżeli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania bardzo chętnie na nie odpowiemy. Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie internetowej 1formularz.pl.

 1. Aplikacja
 2. Weryfikacja
 3. Szybki przelew